Naše jamstvo

Neverjetno smo ponosni na našo ekipo in verjamemo, da bomo ponujamo izdelke najvišje kakovosti za vaše ljubljenčke. Če imate kakršne koli pomisleke glede izdelka, vam priporočamo, da se obrnete na našo službo za pomoč uporabnikom, da bomo lahko čim prej rešili težavo. Ničesar ne prepuščamo naključju, saj želimo najboljše možno doživetje za vašega štirinožca! Zaupanje gradimo, ko spoštujemo vaše potrebe in to je tisto, kar nas žene vsak dan!

Pawww – miejsce, w którym dzieją się tylko najlepsze rzeczy

Dom jest tam, gdzie są łapy. Nic nie może się równać z uczuciem bycia w domu ze swoim czworonożnym przyjacielem — odizolowani od całego świata. Właśnie to uczucie możesz odnaleźć w Pawww. Twój zwierzak zasługuje na przemyślane i wysokiej jakości produkty — począwszy od produkcji, przez wysyłkę, aż po serwis. To wszystko w przystępnej cenie.

Jesteśmy zespołem miłośników zwierząt zaangażowanym w to, abyś zarówno Ty, jak i Twój futrzasty przyjaciel otrzymali uwagę, na którą zasługujecie.

W Pawww uwielbiamy rozmawiać o naszych zwierzakach i o tym, jakie produkty mogą być dobre dla naszych ukochanych.

Jeśli właściwy produkt jeszcze nie istnieje, to stawiamy sobie za cel stworzenie i wyprodukowanie go samemu. Na przykład, nasze unikalne posłanie dla psa wykonane z drewna sosnowego, trwałych materiałów, usuwalnej tkaniny i drewna sosnowego pochodzącego z recyklingu.

Naszym marzeniem jest być blisko naszych klientów. Dlatego zachęcamy:
Porozmawiaj z nami.

Zespół Pawww z chęcią z Tobą rozmawiać i weźmie pod uwagę Twoje rady. Chcemy nieustannie się doskonalić i stać się jeszcze lepszymi w tym, co robimy. W tym celu potrzebujemy Twojej opinii. Niezależnie czy za pośrednictwem wiadomości e-mail, Instagrama czy telefonicznie.

Zatem firma Pawww to nasza próba stworzenia świata, w którym ludzie i zwierzęta są najlepszymi przyjaciółmi. Tylko w takim świecie chcemy żyć. Świecie, który jest życzliwy dla Twojego zwierzaka, gdy patrzy na Ciebie tymi wielkimi, pełnymi miłości oczami!